Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

1 Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Vin Sept 10, 2010 5:07 am

Kira

Administrator
Administrator
Esti dependet de cs?Vrei sa afli cat %?Intra [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si da testul de dependenta!Raspunde corect la intrebari si ai sa vezi rezultatul!
Daca vreti, puteti sa ne spuneti si noua cat % sunteti dependent.Am zis ca este interesant testul si deaia mam gandit sal postez.Uitati cea iesit la mine:
Esti dependent de Counter-Strike : 10%

Vezi profilul utilizatorului http://colorful-zone.forumz.ro

2 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Sam Sept 11, 2010 4:41 am

Eu joc cs daor de 2 zile si vreau sa ivnat cs:D
Iubesc cs-ul is dependent de el si joc doar de 2 zile:))

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Sam Sept 11, 2010 4:44 am

GoToSleep

Moderator
Moderator

4 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Sam Sept 11, 2010 10:51 am

Kira

Administrator
Administrator
Eu sunt doar 5%Razz

Vezi profilul utilizatorului http://colorful-zone.forumz.ro

5 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Mar Sept 14, 2010 8:53 pm

GoToSleep

Moderator
Moderator
Esti dependent de Counter-Strike : 20%
asa mia dat:D

6 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Mier Sept 15, 2010 3:11 am

sunt 20% Very Happy

7 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Joi Sept 16, 2010 12:08 am

DarkStar

Membru
Membru
Esti dependent de Counter-Strike : 35%, dar nu mai joc demult

8 Re: Cat % sunteti dependent de cs ?(daca jucati) la data de Vin Sept 17, 2010 2:39 am

mam lasat

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator 

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum