Extreme Pedia
Bine aţi venit!
Sperăm să vă simţiţi bine pe forumul ExtremePedia, să găsiţi răspunsul la toate întrebările voastre.
Dacă vă place aici puteţi să vă înregistraţi, după ce vaţi înregistrat vă puteţi distra.
Aici veţi găsi tutoriale, resurse, html, css, php, cms şi altele şi vă putem oferi şi suport.
Nu uitaţi să citiţi regulamentul acestuit forum.
Vă mulţumim

Extreme Pedia

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

1 Ce materi vă plac? la data de Vin Sept 10, 2010 6:11 pm

Kenia

Fondator
Fondator
Aici puteţi să spuneţi ce materi vă plac şi dece vă plac.
Mie îmi place informatica că aflu ceva nou, sportul, biologia, istoria şi geografia. Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Kenia in Vin Sept 10, 2010 6:16 pm, editata de 1 ori

Vezi profilul utilizatorului http://colorful-zone.forumz.ro

2 Re: Ce materi vă plac? la data de Vin Sept 10, 2010 6:15 pm

Kira

Administrator
Administrator
Pa- mie imi plac:
Matematica (GEOMETRIE), Sportu-l, Biologie, Geografia (50-70%), Romana (LITERATURA), Informatica, Chimie, Istoria despre Romania Razz .

Vezi profilul utilizatorului http://colorful-zone.forumz.ro

3 Re: Ce materi vă plac? la data de Sam Sept 11, 2010 4:56 am

GoToSleep

Moderator
Moderator
Niciuna:))

Vezi profilul utilizatorului

4 Re: Ce materi vă plac? la data de Joi Sept 16, 2010 10:15 pm

Dimy

Moderator
Moderator
Mie imi place Tehnologia ca ne batem jok de profa de ex .... ii punem pioneze sub scaun.... ii aruncam avioane in par.. o scuipam cu hartii.. o mai si injuram si Toti Avem Media 10! Smile) ....

90% din copiii adolescenti ar plange daca Nicolae Guta,Salam sau Vijelie ar fi in varfu unei cladiri gata sa sara! Copy and paste this daca esti dintre acei 10% care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si ai striga : "N-ai tupeu!! " Eu sunt printre cei 10%

Bea suc de Portocale!! Pentru ca sucul de portocale inseamna sanatate Sanatate inseamna Sport! Sport inseamna viata ! Viata inseamna Bani! Bani inseamna Femei! Femei inseamna Sex! Sex inseamna S.I.D.A ! S.I.D.A inseamna Moarte ! Nu mai bea suc de PORTOCALE!!! Vrei sa mori? Mai bine bea o bere!! Sau mai multe

5 Re: Ce materi vă plac? la data de Vin Sept 17, 2010 8:35 pm

GoToSleep

Moderator
Moderator
cat poti sa minti Dimy
Smile))

6 Re: Ce materi vă plac? la data de Sam Sept 18, 2010 12:10 am

DarkStar

Membru
Membru